Dóritól is kaptam közben egy csodaszép üveg - gyűrűt, hamarosan fotót is mutatok róla. Igazán szép munka, büszkén viselem. :)2010. július 20., kedd
Egy kis beszámoló
Dóritól is kaptam közben egy csodaszép üveg - gyűrűt, hamarosan fotót is mutatok róla. Igazán szép munka, büszkén viselem. :)2010. július 8., csütörtök
Nyár van nyár, röpke lepke száll virágra....
Holnap a Mátrába utazunk, szombaton jövünk haza. Nagyon várom már! Kell egy kis kikapcsolódás, mert utána két hétig megint oktatásra fogok járni (T-Home). Előre tartok tőle, mert az itthon tanulós része elég bonyolult volt. Igyekezni fogok azért.Mindenkinek szép napokat, jó kirándulást, kellemes alkotást!
2010. június 30., szerda
Vegyesen, ami jön

A blogolásnak köszönhetően több számomra kedves emberrel ismerkedtem meg. Múlt héten találkoztam Pogácsa-Anettel, aki azonnal belopta magát a szívem csücskébe. :D Vidám, bohókás, kedves. Kaptam Tőle egy Vuk-os nyakláncot. :) Köszi itt is!!!
A héten Encivel és Gáborral találkoztam. Enikőt az iskolában többször láttam régebben, akkor nem beszéltgettünk, de örülök, hogy ez változott :). Gábort pedig már ismerem egy ideje. :D Kaptam tőlük finom gumicukrokat!!!
Wáá, a tévében mutatják, hogy XY politikusnak van: 5 lakása, 3 családi háza + 2 nyaralója. Ezaz! Másnak meg van közös lakása a bankkal jó néhány éven keresztül (jobb esetben). Természetesen több száz milliója is van emellett. Az igazságosság itt is kiütközik. No, nem politizálok, csak hát azért hmhm... :D
A lényeget majdnem el is felejtettem: már több, mint 10.000 látogatóm volt. Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!
2010. június 23., szerda
Sziasztok fecskék, hello fák...
A fotón a legújabb táskám van (pirul). Azt hittem, hogy a szenvedélyem kezd alábbhagyni, de neeemmm! :D Szerintem nagyon elegáns, kedves darab. Egyből a szívemhez nőtt. 2010. június 20., vasárnap
Kezdődik a második felvonás
Bár akár azzá is válhat. Szervezés alatt van ugyanis egy találkozó Pogácsa elvtársnővel. Múlt héten nyertem nála, hiphiphurrá. :) 2010. június 8., kedd
Pöttyök
Felmerült bennem egy kérdés: illik-e felvenni olyan ékszert, amit azután Meskán értékesít az ember? (csak halkan jegyzem meg, hogy szerintem nem) Nem kekeckedés, de én például nem szívesen viselnék olyan ékszert, amit korábban más viselt - főleg fülbevalóra gondolok itt - .2010. június 6., vasárnap
Karalábé
Ezeket az ékszereket pünkösd hétfőn készítettem. A fotó telefonnal készült, de már szerettem volna megmutatni. Remélem páran olvasnak azért még. :)
